Berndt Friberg Gustavsbegr

Berndt Friberg Gustavsbegr
Berndt Friberg Gustavsbegr

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981), skål, Gustavsberg, stengods, blank glasyr i oxblod, signerad Friberg samt med Studiohand, årsbokstav P, höjd 6,5, 12x12 cm

Smärre slitage

789689

2020-07-03