Antik Kurd

Antik Kurd
Antik Kurd
Antik Kurd
Antik Kurd

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, ca 1890-tal, Kurd, horisontella band med hexagoner samt kryssdekor, ca 251x145 cm

Slitage

789700

2020-07-03