Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Norskt kustmotiv, signerad och daterad C.F Swensson 1892, olja på duk, ca 58x93 cm
789727
2020-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här