Christian Fredrik Swensson oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Norskt kustmotiv, signerad och daterad C.F Swensson 1892, olja på duk, ca 58x93 cm

Kuntoraportti

789727

Päivämäärä:

2020-07-02