Christian Fredrik Swensson oljemålning
Klubbat för:
12 500 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Norskt kustmotiv, signerad och daterad C.F Swensson 1892, olja på duk, ca 58x93 cm
Kuntoraportti
789727
Päivämäärä:
2020-07-02