Sekretär i gustaviansk stil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, gustaviansk stil, träfanér, detaljer i mässing, senare bemålning, 2 lådor under skrivdelen, inredning med lådor och fack, höjd ca 107 cm, bredd 85 cm, djup 44-80 cm
Bruksslitage, repor, märken, senare bemålning, nyckeln passar inte riktigt
789737
2020-07-04