Sekretär i gustaviansk stil

Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil
Sekretär i gustaviansk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, gustaviansk stil, träfanér, detaljer i mässing, senare bemålning, 2 lådor under skrivdelen, inredning med lådor och fack, höjd ca 107 cm, bredd 85 cm, djup 44-80 cm

Bruksslitage, repor, märken, senare bemålning, nyckeln passar inte riktigt

789737

2020-07-04