Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Fantasilandskap med klippa och ansikte, signerad, olja på pannå, 30,5 x 50 cm
Enstaka mindre färgortfall.
789746
2020-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här