Esaias Thorén oljemålning

Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning

Såld för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Fantasilandskap med klippa och ansikte, signerad, olja på pannå, 30,5 x 50 cm

Enstaka mindre färgortfall.

789746

2020-08-09