Bordslampa
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, blandstil, 1900-tal, sten samt gulmetall, senare tillkommen lampskärm, textilklädd med fransar, höjd ca 55, ink. skärm 73 cm
Bruksslitage, bortslaget material i ett hörn, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, senare tillkommen lampskärm medföljer
789750
2020-07-06