Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, blandstil, 1900-tal, sten samt gulmetall, senare tillkommen lampskärm, textilklädd med fransar, höjd ca 55, ink. skärm 73 cm

Bruksslitage, bortslaget material i ett hörn, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, senare tillkommen lampskärm medföljer

789750

2020-07-06