Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, förgylld och bemålad i vit, ca 134x93 cm

Bruksslitage, smärre färgbortfall, senare bemålad

789752

2020-07-04