Ytterfoder mässing

Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

YTTERFODER, 2 st, mässing, 1900-tal, dekor av lejonmaskaroner, höjd 12- 14 cm.

Tröga hänklar, bucklor.

789755

2020-08-16