Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
YTTERFODER, 2 st, mässing, 1900-tal, dekor av lejonmaskaroner, höjd 12- 14 cm.
Tröga hänklar, bucklor.
789755
2020-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här