1130 - Ljusstakar och elefant

1130 - Ljusstakar och elefant
1130 - Ljusstakar och elefant
1130 - Ljusstakar och elefant
1130 - Ljusstakar och elefant
1130 - Ljusstakar och elefant
1130 - Ljusstakar och elefant
1130 - Ljusstakar och elefant
1130 - Ljusstakar och elefant

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, metall i form av palmer, höjd ca 22, SKULPTUR, lergods, i form av en elefant, höjd ca 14 cm

mindre skador, slitage

789764

2020-08-22