Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UPPSATSSKÅL, tidigt 1900-tal, jugend, stomme i metall, skålen i glas, höjd ca 40 cm, díameter 23 cm
Slitage
789792
2020-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här