Uppsatsskål jugend

Uppsatsskål jugend
Uppsatsskål jugend
Uppsatsskål jugend
Uppsatsskål jugend
Uppsatsskål jugend
Uppsatsskål jugend
Uppsatsskål jugend
Uppsatsskål jugend
Uppsatsskål jugend
Uppsatsskål jugend

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UPPSATSSKÅL, tidigt 1900-tal, jugend, stomme i metall, skålen i glas, höjd ca 40 cm, díameter 23 cm

Slitage

789792

2020-07-04