Otto Gripensvärd

Otto Gripensvärd
Otto Gripensvärd
Otto Gripensvärd
Otto Gripensvärd
Otto Gripensvärd
Otto Gripensvärd
Otto Gripensvärd
Otto Gripensvärd

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OTTO GRIPENSVÄRD (1847-1933): Skogsdunge, olja på pannå, signerad Otto Gripensvärd-18, ca 24x35 cm

789802

2020-07-06