KWA trädgårdsmöbler

KWA trädgårdsmöbler
KWA trädgårdsmöbler
KWA trädgårdsmöbler
KWA trädgårdsmöbler
KWA trädgårdsmöbler
KWA trädgårdsmöbler
KWA trädgårdsmöbler
KWA trädgårdsmöbler
KWA trädgårdsmöbler
KWA trädgårdsmöbler
KWA trädgårdsmöbler
KWA trädgårdsmöbler

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KWA, trädgårdsstolar samt bord, 7 delar, sent 1900-tal, oljade träribbor med mörklackad metall stomme, bredd 65 cm, stapelbara, bordets diam 100 cm

Slitage i form av skador på ribborna samt till viss del bortfall av lack

789810

2020-07-04