Ture Ander

Ture Ander
Ture Ander
Ture Ander
Ture Ander
Ture Ander
Ture Ander
Ture Ander
Ture Ander

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TURE ANDER (1881-1959): Motiv från motiv, signatur, etikett på baksidan, olja på pannå, ca 21x27 cm

PROVENIENS: Inköpt på Bukowskis Auktioner, auknr 295919

789812

2020-07-06