Halvar Frisendahl skulptur

Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HALVAR FRISENDAHL (1889-1953): "Sorg", signerad H Friesendahl, grönpatinerad brons, höjd ca 10 cm

Smärre slitage

789813

2020-07-04