Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
CLUBFÅTÖLJER, 1900-talets andra hälft, grön läderklädsel, djuphäftad rygg, pärlspikning, ben fanérade i mahogny, sitthöjd ca 42 cm
Klädsel m sprickor o slitage
789814
2020-07-04