Clubfåtöljer 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

CLUBFÅTÖLJER, 1900-talets andra hälft, grön läderklädsel, djuphäftad rygg, pärlspikning, ben fanérade i mahogny, sitthöjd ca 42 cm

Klädsel m sprickor o slitage

789814

2020-07-04