1595 - Klädhängare / konsolhylla

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

KLÄDHÄNGARE / KONSOLHYLLA, bemålad furu, 1800-tal, höjd ca 30, bredd 31 cm

PROVENIENS: Gamla kassan, Landskrona

Bruklsspår, färgbortfall

789815

2020-08-23