Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
KLÄDHÄNGARE / KONSOLHYLLA, bemålad furu, 1800-tal, höjd ca 30, bredd 31 cm
PROVENIENS: Gamla kassan, Landskrona
Bruklsspår, färgbortfall
789815
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här