Skrivbord skrivbordsstol England
Klubbat för:
1 800 SEK
2 500 SEK
SKRIVBORD, SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i idegran resp mahogny, beslag i patinerad mässing, klädsel i grönt skinn, höjd ca 78, 138x77, sitthöjd 46 cm
Ett draghandtag saknas, smärre ytskador
789821
2020-07-04