Skrivbord skrivbordsstol England

Klubbat för:

1 800 SEK

2 500 SEK

SKRIVBORD, SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i idegran resp mahogny, beslag i patinerad mässing, klädsel i grönt skinn, höjd ca 78, 138x77, sitthöjd 46 cm

Ett draghandtag saknas, smärre ytskador

789821

2020-07-04