Byrå 1960/ 70-tal

Byrå 1960/ 70-tal
Byrå 1960/ 70-tal
Byrå 1960/ 70-tal
Byrå 1960/ 70-tal
Byrå 1960/ 70-tal
Byrå 1960/ 70-tal
Byrå 1960/ 70-tal
Byrå 1960/ 70-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, med spegel, 1960/ 70-tal, vitlackerad, beslag i mässing, höjd ca 113, 63x45 cm

Ytskador o märken, bakstycke m borrhål

789831

2020-07-04