Yngve Ekström fotpall och fåtölj

Såld för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, fåtölj och fotpall, "Lamino", Swedese, 2000-tal, ek, klädd med kohud, brännmärkta "Swedese Yngve Ekström, made in Sweden", sitthöjd ca 40 cm.

Mindre bruksslitage.

789834

2020-08-09