Yngve Ekström fotpall och fåtölj
2020-08-09
789834
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
YNGVE EKSTRÖM, fåtölj och fotpall, "Lamino", Swedese, 2000-tal, ek, klädd med kohud, brännmärkta "Swedese Yngve Ekström, made in Sweden", sitthöjd ca 40 cm.
Mindre bruksslitage.