Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLAKONGER, 9 st, 18/1900-tal, slipad dekor, 8 st med silverfattningar, delvis England, höjd 9-19 cm
Bucklor, smärre nagg
789835
2020-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här