Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, löstagbara sittplymåer, skinnklädsel delvis djuphäftad, bredd ca 200, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

789840

2020-07-06