Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, löstagbara sittplymåer, skinnklädsel delvis djuphäftad, bredd ca 200, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage
789840
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här