Spegel 1700-tal
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, 1700-tal, rokoko, Tyskland, skuren dekor, kvicksilverfolierat glas, bronserad, 110x37 cm
Kuntoraportti
Krön med lagning, ombronserad
789844
Päivämäärä:
2020-07-02