Spegel 1700-tal

Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, Tyskland, skuren dekor, kvicksilverfolierat glas, bronserad, 110x37 cm

Kuntoraportti

Krön med lagning, ombronserad

789844

Päivämäärä:

2020-07-02