Karl-Erik Ekselius skrivbord

Karl-Erik Ekselius skrivbord
Karl-Erik Ekselius skrivbord
Karl-Erik Ekselius skrivbord
Karl-Erik Ekselius skrivbord
Karl-Erik Ekselius skrivbord
Karl-Erik Ekselius skrivbord
Karl-Erik Ekselius skrivbord
Karl-Erik Ekselius skrivbord
Karl-Erik Ekselius skrivbord
Karl-Erik Ekselius skrivbord
Karl-Erik Ekselius skrivbord
Karl-Erik Ekselius skrivbord

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, skrivbord, skiva fanerat i valnöt, höjd 73, 200x100 cm

Slitage, nyckel finns ej

789845

2020-07-02