Fåtöljer 1 par
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, parisarbeten, Napoleon III, träskuren dekor, förgyllda med polerat guld och slagmetall, dekor av snäckor, ströblomster och voluter, sittgöjd 43 cm
HISTORIK: Klassiska, 4 juni, 2013, nr: 1065
Slitage
789854
2020-07-02