521 - Pigtittare

521 - Pigtittare
521 - Pigtittare
521 - Pigtittare
521 - Pigtittare
521 - Pigtittare
521 - Pigtittare
521 - Pigtittare
521 - Pigtittare

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIGTITTARE, 1800-tal, mahogny med mässingsbeslag, lådor i sargen, höjd 40 cm

bruksslitage

789861

2020-08-21