522 - Tesachatull

522 - Tesachatull
522 - Tesachatull
522 - Tesachatull
522 - Tesachatull
522 - Tesachatull
522 - Tesachatull
522 - Tesachatull
522 - Tesachatull

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN för tr, England 1800-tal, mahogny, behållar samt skål i glas, höjd 20, längd 30 cm

bruksslitage

789864

2020-08-21