Kittel 1800-tal

Kittel 1800-tal
Kittel 1800-tal
Kittel 1800-tal
Kittel 1800-tal
Kittel 1800-tal
Kittel 1800-tal
Kittel 1800-tal
Kittel 1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

KITTEL, med hänklar, 1800-tal, koppar, höjd inkl hänklar ca 35, diameter 61 cm

Slitage, skador

789867

2020-07-04