OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, båtar på stormigt hav, monogramsignerad samt daterad GP -1906, olja på duk, ca 120x90 cm

789874

2020-07-06