Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FOTPALL, 1800-tal, med skuren dekor av lejon, klädd i tyg, höjd ca 19, 40 x 35 cm
bruksslitage
789877
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här