638 - Fotpall

638 - Fotpall
638 - Fotpall
638 - Fotpall
638 - Fotpall
638 - Fotpall
638 - Fotpall

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOTPALL, 1800-tal, med skuren dekor av lejon, klädd i tyg, höjd ca 19, 40 x 35 cm

bruksslitage

789877

2020-08-21