526 - Schatull

526 - Schatull
526 - Schatull
526 - Schatull
526 - Schatull
526 - Schatull
526 - Schatull
526 - Schatull
526 - Schatull

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCATULL, i form av miniatyrbyrå, mahogny, England 1800-tal, nedtill låda, innehållande sex flaskor med förgylld dekor, höjd ca 31 cm

förgyllningen med sliten dekor

789880

2020-08-21