527 - Barnsstol gustaviansk stil

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARNSTOL, gustaviansk stil, 1900-tal, skuren och förgylld dekor, klädd i rosa tyg, höjd ca 46, sitthöjd 20 cm

bruksslitage

789881

2020-08-21