Klubbat för:
6 200 SEK
2 000 SEK
BARNSTOL, gustaviansk stil, 1900-tal, skuren och förgylld dekor, klädd i rosa tyg, höjd ca 46, sitthöjd 20 cm
bruksslitage
789881
2020-08-21