528 - Miniatyrbyrå

528 - Miniatyrbyrå
528 - Miniatyrbyrå
528 - Miniatyrbyrå
528 - Miniatyrbyrå
528 - Miniatyrbyrå
528 - Miniatyrbyrå
528 - Miniatyrbyrå
528 - Miniatyrbyrå
528 - Miniatyrbyrå
528 - Miniatyrbyrå

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRBYRÅ, gustaviansk stil, 1800-tal, mahogny, två lådor, beslag och kantlister i mässing, höjd ca 39, 36x25 cm

skador

789882

2020-08-21