530 - Miniatyrbyråer 2 st

530 - Miniatyrbyråer 2 st
530 - Miniatyrbyråer 2 st
530 - Miniatyrbyråer 2 st
530 - Miniatyrbyråer 2 st
530 - Miniatyrbyråer 2 st
530 - Miniatyrbyråer 2 st

Klubbat för:

2 400 SEK

800 SEK

MINIATYRBYRÅER, 2 st., 1800-tal, med lådor, benknoppar, höjd 14 - 23 cm

mindre skador

789885

2020-08-21