531 - Miniatyrbyråer 2 st

531 - Miniatyrbyråer 2 st
531 - Miniatyrbyråer 2 st
531 - Miniatyrbyråer 2 st
531 - Miniatyrbyråer 2 st
531 - Miniatyrbyråer 2 st
531 - Miniatyrbyråer 2 st

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

800 SEK

MINIATYRBYRÅER, 2 st., 1800-tal, med lådor, höjd 13 - 26 cm

mindre skador

789887

2020-08-21