535 - Teckning Francois Baudiot

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANCOIS BAUDIOT, teckning med täckvitt, Frankrike 1800-talets början, porträtt av okänd man, sign. F. Baudiot, ca 28x22 cm

789894

2020-08-21