538 - Oljemålning porträtt 1700-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLJEMÅLNING, osignerad, oval, uppklistrad duk, mansporträtt, ca 53 x 43 cm

Proveniens
Ekaterina Krane, Stockholm, gift med ambassadör Einar Krane

krackelyrer

789903

2020-08-21