Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLJEMÅLNING, osignerad, oval, uppklistrad duk, mansporträtt, ca 53 x 43 cm
Proveniens
Ekaterina Krane, Stockholm, gift med ambassadör Einar Krane
krackelyrer
789903
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här