306 - Crèmekoppar med lock flintgods

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

CRÈMEKOPPAR MED LOCK, 10 st., flintgods, 1800-tal, odekorerade

skador
missfärgningar

789904

2020-08-21