Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRITZ KRAUL (1862-1935): Interiör med kvinna, signerad och daterad Fritz Kraul 1924, olja på duk, ca 88x105 cm
Ngt lös i spännram
789932
2020-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här