Fritz Kraul oljemålning

Fritz Kraul oljemålning
Fritz Kraul oljemålning
Fritz Kraul oljemålning
Fritz Kraul oljemålning
Fritz Kraul oljemålning
Fritz Kraul oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRITZ KRAUL (1862-1935): Interiör med kvinna, signerad och daterad Fritz Kraul 1924, olja på duk, ca 88x105 cm

Ngt lös i spännram

789932

2020-07-04