Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
WAECHTERSBACH, fiskfat, tallrikar, 6 st, 1900-talets början, flintgods, delvis polykrom dekor, i form av fiskar, längd ca 63 resp 27 cm
Nagg, viss missfärgning
789943
2020-07-04