Fiskfat tallrikar Waechetersbach

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

WAECHTERSBACH, fiskfat, tallrikar, 6 st, 1900-talets början, flintgods, delvis polykrom dekor, i form av fiskar, längd ca 63 resp 27 cm

Nagg, viss missfärgning

789943

2020-07-04