sameknivar, kåsa

sameknivar, kåsa
sameknivar, kåsa
sameknivar, kåsa
sameknivar, kåsa
sameknivar, kåsa
sameknivar, kåsa
sameknivar, kåsa
sameknivar, kåsa
sameknivar, kåsa
sameknivar, kåsa
sameknivar, kåsa
sameknivar, kåsa
sameknivar, kåsa
sameknivar, kåsa
sameknivar, kåsa
sameknivar, kåsa

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SAMEKNIVAR, 2 st, skaft i horn, masur och läder, blad i stål varav 1 märkt B & S, slidor i renhorn, samt renhorn och läder, graverad dekor, 1 kniv monogramsignerad vid slida, längd ca 26-31 cm

KÅSA, tenn, Handarb Jokkmokks tenn, längd ca 17 cm

Åldersrelaterat bruksslitage, sprickor

789954

2020-07-06