Matservis blåvit Fyrklövern

Matservis blåvit Fyrklövern
Matservis blåvit Fyrklövern
Matservis blåvit Fyrklövern
Matservis blåvit Fyrklövern
Matservis blåvit Fyrklövern
Matservis blåvit Fyrklövern
Matservis blåvit Fyrklövern
Matservis blåvit Fyrklövern
Matservis blåvit Fyrklövern
Matservis blåvit Fyrklövern
Matservis blåvit Fyrklövern
Matservis blåvit Fyrklövern
Matservis blåvit Fyrklövern
Matservis blåvit Fyrklövern

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS, 52 dlr, Carl Schumann Arzberg för Fyrklövern, "Romantikens blå blommor", bestående av: 7 mattallrikar (Ø 24), 5 djupa tallrikar (Ø 13), 7 förrättstallrikar (Ø 19,5), 14 assietter, 14 kaffekoppar med fat, sockerskål, gräddkanna, 2 mindre uppläggningsfat (Ø 13), 1 kaffekanna höjd ca 26 cm

Smärre slitage, obetydliga mikronagg kan förekomma

789956

2020-07-05