Soffa Hansen & Sörensen Racer

Soffa Hansen & Sörensen Racer
Soffa Hansen & Sörensen Racer
Soffa Hansen & Sörensen Racer
Soffa Hansen & Sörensen Racer
Soffa Hansen & Sörensen Racer
Soffa Hansen & Sörensen Racer
Soffa Hansen & Sörensen Racer
Soffa Hansen & Sörensen Racer
Soffa Hansen & Sörensen Racer
Soffa Hansen & Sörensen Racer

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, Hansen & Sörensen, Danmark, 1900-talets senare del, "Racer", med lösa rygg- och sittplymåer, klädser i svart skinn, ben i metall, längd ca 187, djup 80, sitthöjd 40, rygghöjd 70 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, patina på skinnklädsel

789968

2020-07-05