Oskar Dahl Rörstrand

Oskar Dahl Rörstrand
Oskar Dahl Rörstrand
Oskar Dahl Rörstrand
Oskar Dahl Rörstrand
Oskar Dahl Rörstrand
Oskar Dahl Rörstrand
Oskar Dahl Rörstrand
Oskar Dahl Rörstrand
Oskar Dahl Rörstrand
Oskar Dahl Rörstrand

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSKAR DAHL, vas, Rörstrand, stengods, motiv från Stockholms tingsrätt samt konserthuset Stockholm, signerad Oskar Dahl och daterad 47, höjd ca 29 cm

Visst slitage

789985

2020-07-06