Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KJELL ENGMAN, skålar 2 st, glas, Kosta Boda, motiv med fåglar flerfärgad, etikettmärka och signerade, höjd ca 15 resp 9,5 cm
Smärre bruksslitage, smärre repor
789986
2020-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här