Skålar Engman

Skålar Engman
Skålar Engman
Skålar Engman
Skålar Engman
Skålar Engman
Skålar Engman
Skålar Engman
Skålar Engman
Skålar Engman
Skålar Engman
Skålar Engman
Skålar Engman
Skålar Engman
Skålar Engman

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KJELL ENGMAN, skålar 2 st, glas, Kosta Boda, motiv med fåglar flerfärgad, etikettmärka och signerade, höjd ca 15 resp 9,5 cm

Smärre bruksslitage, smärre repor

789986

2020-07-10