Matsalsgrupp med bord samt buffé
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
MATSALSGRUPP, 2 dlr, blandstil, 1900-talets andra hälft, bord med 2 iläggsskivor samt 1 buffé med 3 skåpdörrar, invändig med hyllplan, betsad trä samt fiberplattor, bordets höjd ca 80, iläggsskivorna ca 2 x 30 cm, buffén höjd ca 77, 147x43 cm
Bruksslitage, repor, märken, senare kompletterad
790008
2020-07-05